Zajęcia dodatkowe - Szkoła Podstawowa nr 47 w Sosnowcu

Idź do spisu treści

Menu główne

Zajęcia dodatkowe

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Nauczyciel

Przedmiot

Rodzaj zajęć

Termin

Nr sali

Marzena Stajner

edukacja wczesnoszkolna

Koło artystyczne dla klasy 3 - Kuźnia pomysłów

Poniedziałek 11.35 - 12.20

54

Krok po kroku - zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 3

Wtorek 11.35 - 12.20

54

Patrycja Wasik

edukacja wczesnoszkolna

Koło plastyczne dla klasy 1A

Wtorek 12.20 - 13.20

58

Idziemy przez świat, zdobywając wiedzę (1A)

Czwartek 11.45 - 12.30

58

Barbara Zimny

edukacja wczesnoszkolna

Koło plastyczne dla klasy 1B

Środa 11.45 - 12.45

56

Radzę sobie coraz lepiej (1B)

Piątek 11.45 - 12.30

56

BLOK HUMANISTYCZNY

Nauczyciel

Przedmiot

Rodzaj zajęć

Termin

Nr sali

Katarzyna Kasza

język polski

Zajęcia dodatkowe - dla kl. 3A i 3B (chłpocy)

Czwartek 8.00 - 8.45

17

Zajęcia dodatkowe - dla kl. 3B (dziewczęta)

Czwartek 14.20 - 15.15

Zajęcia dodatkowe - dla kl. 2A i 2B

Piątek 13.25 - 14.20

Halina Krupa

historia

Historia i społeczeństwo - zajęcia dodatkowe

Czwartek 15.25 - 16.10

16

Gabriela Golanka

muzyka

Uzupełnienie braków programowych

Poniedziałek 13.35 - 14.20

biblioteka

zajęcia artystyczne

Kółko artystyczne

Wtorek 13.35 - 14.20

2

Małgorzata Stanisławska

pedagog

Konsultacje/zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Czwartek 7.10 - 7.55

1

Dariusz Karoń

religia

Różnorakie działania wolontariatu, charytatywne prowadzone przez cały rok szkolny - klasy: 4, 5, 2gim i 3gim

podawany na bieżąco

5 + teren działalności

BLOK JĘZYKÓW OBCYCH

Nauczyciel

Przedmiot

Rodzaj zajęć

Termin

Nr sali

Joanna Broniarczyk

język angielski

Zajęcia przygotowujące do konkursów, egzaminu gimnazjalnego i wyrównawcze

Wtorek 13.35 - 15.15

6

Marcin Szczepański

język angielski

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

Poniedziałek 15.15 - 16.00

świetlica

Joanna Fochtman

język francuski

Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego

Wtorek 7.10 - 7.55

2

Artur Mastalerz

język niemiecki

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

Czwartek 14.30 - 15.15 (po uprzednim zgłoszeniu chęci uczestnictwa, najpóźniej dzień wcześniej)

18

BLOK MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Nauczyciel

Przedmiot

Rodzaj zajęć

Termin

Nr sali

Anna Płonka

chemia

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Piątek 13.25 - 14.20

44

Joanna Sypek

biologia

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Poniedziałek 14.30 - 15.15 (w indywidualnych przypadkach - do 16.00)

7

Katarzyna Mikołajek

matematyka/fizyka

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 4A

Środa 13.35 - 14.20

44

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2Bg

Poniedziałek 8.00 - 8.45

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3Ag

Czwartek 8.00 - 8.45 - po umówieniu się z nauczycielem

Przemysław Wydra

geografia

Koło geograficzno - turystyczne

Realizowane doraźnie, przez cały rok szkolny. Od 02.2018 - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

19

Adam Wojtyga

matematyka

Zajęcia wyrównawcze/przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Piątek 7.00 - 7.45

47

Praca z uczniem zdolnym

Środa 12.20 - 13.25

15

Praca z uczniem zdolnym

Czwartek 11.35 - 12.20

15

 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego